Велопробіг

31 травня на Радехівщині організовано урочистий велопробіг, присвячений Дню захисту дітей.
У велопробізі, який розпочався о 11.00, взяли участь голова Радехівської районної державної адміністрації Сергій Івах, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, в.о. головного лікаря КНП «Радехівська центральна районна лікарня» Василь Грушецький, представники громадських організацій і школярі.
Від пам’ятника Тарасу Шевченку в місті Радехові учасники велопробігу організованою колоною мають подолати відстань 14 кілометрів до джерела в селі Оглядів.
У заході взяли участь близько тридцяти учасників, які подолали чотирнадцятикілометрову дистанцію і дісталися до пам’ятника генерал-хорунжому УПА Роману Шухевичу в селі Оглядів. Місцева вчителька коротко ознайомила присутніх із біографією відомого головнокомандувача Української повстанської армії. Ще учасники велопробігу відвідали кімнату-музей Осипа Турянського, яка знаходиться в Оглядівській загальноосвітній школі.
Кінцевою зупинкою в селі Оглядів була справжня перлина природи – цілюще джерело, де присутніх благословив сільський священник та розповів історію походження даного джерела і про цілющі властивості води.
Також перед учасниками акції та місцевими жителями виступила головний фахівець Кам’янка-Бузького управління водного господарства Зоряна Вовк, яка наголосила на унікальності даного джерела і подякувала жителям села за те, що відродили джерело, очистили та облаштували територію навколо нього.
Саме задля збереження водного скарбу нашого краю, привернення уваги громадськості до проблеми нестачі питної води, яка може спричинити екологічне лихо, з метою виховання у підростаючого покоління відповідального та бережливого ставлення до природи, а також вшанування героїв різних поколінь, які не шкодували свого життя заради проголошення та утвердження Української незалежної держави і було організований даний велопробіг.
IMG-d7c499d7e97ec9f149306a82038a418e-V

IMG-02db8a3c2fbcfa07d381c6d686259a47-V

This entry was posted in Водні ресурси. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>