Велопробіг

У середу, 26 червня, пройшов урочистий велопробіг м. Радехів – с. Полове ( джерело) – м. Радехів, у рамках відзначення Дня Конституції України, Дня молоді та Олімпійського дня. Даний велопробіг організований за ініціативи голови Радехівської районної державної адміністрації Сергія Іваха.

У велопробізі, який розпочався о 10.00, взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник, заступник голови районної ради Василь Кутенський, керівник апарату Радехівської районної державної адміністрації Степан Вавреньчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, в.о. головного лікаря КНП «Радехівська центральна районна лікарня» Василь Грушецький, представники громадських організацій і школярі.

Від пам’ятника Тарасу Шевченку в місті Радехові учасники велопробігу організованою колоною дісталися до джерела в селі Полове, де місцевий священник відправив молебень і поблагословив учасників велопробігу та присутніх жителів сіл Йосипівка та Полове.

Після спільної молитви і посвячення джерельної води розпочався святковий концерт під час якого господині сіл Полове та Йосипівка пригощали присутніх різними смаколиками.

«Я дуже радий, що в Радехівському районі ми започаткували добру справу – розчищення джерел. Дуже дякую сільському голові Руслані Василишин, що проявила ініціативу щодо очищення джерела та витоку річки Білий Стік в с.Полове. Я дякую головному фахівцю Кам’янка-Бузького управління водного господарства Зоряні Вовк, яка в районі знає всі джерела і неодноразова допомагала у цій не легкій справі. Спільними зусиллями з Кам’янко-Бузьким управлінням водного господарства нам вдалося очистити джерела в с.Дмитрів, Миколаїв та Полове» – наголосив у своїй промові голова Радехівської районної державної адміністрації Сергій Івах.

Нагадаємо, що Сергій Івах неодноразово привертав увагу жителів району до екологічних проблем, а також наголошував на формуванні дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища.

Також перед учасниками акції та місцевими жителями виступила головний фахівець Кам’янка-Бузького управління водного господарства Зоряна Вовк, яка наголосила на унікальності даного джерела і подякувала голові Радехівської районної державної адміністрації Сергію Іваху, сільському голові Руслані Василишин та громаді села за те, що спільними зусиллями вдалося відродити джерело, очистити та облаштували територію навколо нього.

З метою виховання у підростаючого покоління відповідального та бережливого ставлення до природи було організований даний велопробіг.

Після короткотривалого відпочинку та посмакувавши смачний куліш, який приготував голова ГО «Колос» Мар’ян Боруц учасники велопробігу організованою колоною повернулися до міста Радехова.
1112222

33333

1111111зображення_viber_2019-06-26_17-09-24

зображення_viber_2019-06-26_17-09-25

This entry was posted in Водні ресурси. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>