конкурс

Про проведення Міжнародного конкурсу

найкращих робіт з моніторингу стану довкілля України

          Шановні учні, студенти, молоді вчені та їх вчителі і наукові керівники, запрошуємо до участі у Міжнародному конкурсі найкращих робіт з моніторингу стану довкілля України серед учнів, студентів та молодих вчених, метою якого є активізація духовного, творчого, інтелектуального розвитку учнів, студентів та молодих вчених, підвищення рівня їх знань, умінь та навичок у сфері моніторингу та охорони стану довкілля, виховання серед них екологічної, природоохоронної свідомості, формування екологічного світогляду, екологічної компетентності та засад раціонального природокористування.

До участі у конкурсі залучаються учні, студенти (до 28 років) та молоді вчені (до 35 років) усіх видів загальноосвітніх закладів та вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, наукових установ як України, так і інших країн. Допускаються як індивідуальні, так і командні роботи. Приймаються роботи, які вже перемагали на інших конкурсах чи олімпіадах. Переможці отримають дипломи та цінні призи.

Усі умови щодо участі у конкурсі та вимоги до оформлення є на сайті «http://ecomon.vntu.edu.ua/» (див.Положення). . Роботи подаються тільки в електронному вигляді, завантажуються на зазначений сайт Вінницького національного технічого університету. Термін подачі робіт – до 17 березня 2014 року. У паперовій формі поштою сілд лише надіслати дозвіл на використання персональної інформації учасника для цілей конкурсу. Телефон для довідок – (0432) 43-77-22, контактні особи: Мокін Віталій Борисович -голова журі конкурсу, Мунтіян Олексій Валерійович-член оргкомітету конкурсу.

This entry was posted in Водні ресурси. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>